Mat Deska Dąb Tina

Mat Deska Dąb Tina

Drewniane podłogi utrzymane w ciepłej kolorystyce nadają się przede wszystkim do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, boho czy vintage. Nie oznacza to jednak, że w przestrzeniach nowoczesnych trzeba zrezygnować z tego rodzaju parkietów. Idealnym wyjściem z sytuacji są w takim przypadku wszechstronne w zastosowaniu szare deski podłogowe. Łączą one w sobie przyjemne, lecz bardzo delikatne ciepło z elegancją i minimalizmem, co jest pożądane w większości powstających obecnie aranżacji.

Szare deski podłogowe – ponadczasowa elegancja i delikatność

Dostępna w naszej ofercie szara deska podłogowa wprowadza do wnętrz niepowtarzalny klimat, a jednocześnie pozostaje bardzo uniwersalnym elementem. W efekcie dobór innych komponentów dekoracyjnych czy wykończeniowych okazuje się jako bardzo prosty. Skomponowanie aranżacji harmonijnej pod kątem kolorystycznym czy wzorniczym staje się bezproblemowe, bo odcień szarości to idealne tło dla bardziej wyrazistych dekoracji, mebli czy tkanin.

Jako doświadczony i profesjonalny producent chcemy podkreślić, że szare deski podłogowe stanowią zarówno idealne dopełnienie aranżacji glamour czy minimalistycznych, jak i są propozycją wartościową pod względem praktycznym. Wynika to m.in. z walorów przestrzennych – dobrze wykonany i wytrzymały parkiet skutecznie rozjaśnia wnętrze, wprowadza do niego rześki klimat, a w wielu przypadkach sprawia, że pomieszczenie wydaje się większe. Przekłada się to pozytywnie na komfort funkcjonowania domowników oraz odbiór estetyczny przestrzeni. Nasze nawierzchnie można zobaczyć osobiście w salonie pod adresem: Warszawa, ul. Brązownicza 7A.

Lekko szara podłoga z widoczną, naturalną strukturą drewna dębowego, wykończona olejowoskiem. Podłoga przeznaczona jest do nowoczesnych wnętrz w stylu skandynawskim i glamour. Dodatkowo jasny kolor optycznie powiększa, rozjaśnia i odświeża wnętrze.

Charakterystyka: 

- Deska dębowa lita i warstwowa
- Olejowana
- Szczotkowana
- Fazowane krawędzie
- Klejona do podłoża
- Nadaje się na ogrzewanie podłogowe