Mat-Deska Dąb Lena

Mat-Deska Dąb Lena
Mat-Deska Dąb Lena
Deski podłogowe
Zamów wycenę

Szukasz wyjątkowego rozwiązania, które podkreśli indywidualny charakter Twojego wnętrza oraz zapewni praktyczność w codziennym użytkowaniu? Jeśli tak, to Mat-Deska Lena spełni Twoje oczekiwania. To jasna podłoga z widoczną, naturalną strukturą drewna dębowego, wykończona olejowoskiem. Optycznie powiększa, rozjaśnia i odświeża wnętrze. Posadzka stanowi doskonały wybór dla osób, które cenią piękno i użyteczność materiałów, które nadają się do podłogowego ogrzewania.

Płyty z tej kolekcji można wykorzystać do pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, handlowych, usługowych. Zapraszamy do zapoznania się z właściwościami, zaletami i składania zamówień.

Podłoga z drewna dębowego pokryta olejowoskiem – dlaczego warto ją mieć?

Powierzchnie olejowane w porównaniu do lakierowanych są pozbawione elektryzujących właściwości. Podłoga z drewna dębowego z kolekcji Mat-Deska Lena jest łatwa w konserwacji i pielęgnacji. Wśród innych zalet należy wymienić:

  • naturalny charakter i piękną estetykę – dąb jest znany z wyjątkowej urody i charakterystycznego usłojenia. Pokrycie olejowoskiem podkreśla te cechy, nadając posadzce ciepły i przyjemny wygląd. Tworzy to unikatową atmosferę, która pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz,

  • ochronę i wytrzymałość – olejowane deski dębowe z kolekcji Lena zabezpieczają podłogę przed wilgocią, zabrudzeniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi. To zwiększa trwałość drewna, przedłuża jej żywotność, co jest szczególnie istotne w pomieszczeniach o intensywnym użytkowaniu,

  • unikalny wygląd – każda płyta odznacza się innym usłojeniem, co sprawia, że drewno jest niepowtarzalne. Ten indywidualny charakter dodaje pomieszczeniu autentycznego uroku,

  • praktyczność i komfort – podłoga nadaje się do systemów ogrzewania, co zwiększa funkcjonalność posadzki.

Deska dębowa olejowana Mat Lena to doskonały wybór dla osób poszukujących trwałego i pięknego rozwiązania do swojego wnętrza. Unikalne cechy drewna  naturalna estetyka, łatwość pielęgnacji i pozostałe zalety sprawiają, że posadzka będzie eleganckim wyposażeniem przez długie lata.

Podłoga w jasnym kolorze świetnie pasuje do wnętrz minimalistycznych, rustykalnych, skandynawskich. Sprawdzi się również w pomieszczeniach nowoczesnych. Kolekcja Mat Lena jest idealna do salonu czy sypialni.

Charakterystyka:

- Deska dębowa,
- Olejowana,
- Szczotkowana,
- Fazowane krawędzie,
- Klejona do podłoża,
- Nadaje się na ogrzewanie podłogowe.