Mat Deska Dąb Lena

Mat Deska Dąb Lena

Szukasz wyjątkowego rozwiązania, które podkreśli indywidualny charakter Twojego wnętrza oraz zapewni praktyczność w codziennym użytkowaniu? Jeśli tak, to Mat-Deska Lena spełni Twoje oczekiwania. To jasna podłoga z widoczną, naturalną strukturą drewna dębowego, wykończona olejowoskiem. Optycznie powiększa, rozjaśnia i odświeża wnętrze. Posadzka stanowi doskonały wybór dla osób, które cenią piękno i użyteczność materiałów, które nadają się do podłogowego ogrzewania.

Płyty z tej kolekcji można wykorzystać do pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, handlowych, usługowych. Zapraszamy do zapoznania się z właściwościami, zaletami i składania zamówień.

Podłoga z drewna dębowego pokryta olejowoskiem – dlaczego warto ją mieć?

Powierzchnie olejowane w porównaniu do lakierowanych są pozbawione elektryzujących właściwości. Podłoga z drewna dębowego z kolekcji Mat-Deska Lena jest łatwa w konserwacji i pielęgnacji. Wśród innych zalet należy wymienić:

Deska dębowa olejowana Mat Lena to doskonały wybór dla osób poszukujących trwałego i pięknego rozwiązania do swojego wnętrza. Unikalne cechy drewna  naturalna estetyka, łatwość pielęgnacji i pozostałe zalety sprawiają, że posadzka będzie eleganckim wyposażeniem przez długie lata.

Podłoga w jasnym kolorze świetnie pasuje do wnętrz minimalistycznych, rustykalnych, skandynawskich. Sprawdzi się również w pomieszczeniach nowoczesnych. Kolekcja Mat Lena jest idealna do salonu czy sypialni.

Charakterystyka:

- Deska dębowa lita i warstwowa
- Olejowana,
- Szczotkowana,
- Fazowane krawędzie,
- Klejona do podłoża,
- Nadaje się na ogrzewanie podłogowe.