Deski podłogowe - tanie deski podłogowe, parkiet dąb

Dębowe deski podłogowe

Produkowane wyłącznie z naturalnego surowca wyroby wyróżniają się szeroką gamą odcieni, poczynając od bardzo jasnych nadających się np. do nowocześnie, minimalistycznie urządzonych wnętrz, a kończąc na ciemniejszych pasujących m.in. do stylu rustykalnego. Bielone i inne deski podłogowe z dębu oraz parkiety z tego gatunku drewna prezentują się bardzo efektownie. Ponadto posiadają właściwości jonizacyjne i przyczyniają się do utrzymania odpowiedniego mikroklimatu we wnętrzach. Dębowe deski podłogowe są także antystatyczne (nie przyciągają kurzu), dzięki czemu nadają się do pomieszczeń, w których mieszkają alergicy. Właściwość ta sprawia też, że łatwo utrzymać je w czystości.

Szeroki wybór wysokiej jakości desek podłogowych z dębu

Jako doświadczony i obecny na rynku od lat producent dostarczamy najwyższej jakości drewniane deski podłogowe z dębu i bambusa w atrakcyjnych cenach. Proponujemy szeroki wybór kolorów, m.in. białe i szare, które w każdej wersji prezentują się wyjątkowo elegancko, również w najtańszej. Wyróżniają się uniwersalnością zastosowania – z powodzeniem można je układać w pomieszczeniach mieszkalnych, firmowych czy użyteczności publicznej.

W naszej ofercie znajdą Państwo również panele winylowe, listwy przypodłogowe, a także parkiety w jodełkę.

Eleganckie i trwałe deski podłogowe z Warszawy

Drewniane deski podłogowe z dębu bielonego, których jesteśmy producentem, na każdym etapie są przygotowywane w profesjonalny sposób. Powstają ze starannie wyselekcjonowanych, wysokogatunkowych surowców o najlepszych parametrach fizycznych i wizualnych, a następnie podlegają fachowej obróbce pod okiem wykwalifikowanych specjalistów z naszego zespołu. 

Wykończenie parkietu obejmuje m.in. olejowanie lub lakierowanie przy zastosowaniu dobrej jakości preparatów, co przekłada się doskonałe właściwości estetyczne, poprawia ich parametry higroskopijne i związane z przewodzeniem ciepła, a także zwiększa wytrzymałość i przedłuża żywotność. Dzięki temu nasze deski podłogowe z dębu dostępne w kolorach m.in. białym i szarym jeszcze lepiej nadają się na ogrzewanie popularnie zwane podłogówką. Polecamy je również ze względu na atrakcyjne ceny – najtańsze produkty można znaleźć właśnie u nas!

Dlaczego warto zdecydować się na dębowe deski podłogowe od Prodexpol z Warszawy?

Jednym z aspektów przemawiających za proponowaną ofertą jest jej ogromna różnorodność. W asortymencie znajdują się m.in. białe (bielone) i szare drewniane deski podłogowe z dębu, bambusa oraz orzecha amerykańskiego, które wyróżniają się uniwersalnością zastosowania i piękną estetyką. Atrakcyjne wizualnie są zresztą wszystkie wyroby, które dostarczamy jako producent niezależnie od kolorystyki. 

Parkiety doskonale nadają się do dużych i małych wnętrz wykończonych w dowolnej stylistyce – łatwo można je dopasować do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym, nowoczesnym, rustykalnym, glamour i wielu innych. O ich wszechstronności świadczy również fakt, że nadają się na ogrzewanie podłogowe, mimo że są tanie.

Najwyższa jakość parkietów z dębowych desek podłogowych

Jesteśmy przekonani co do najwyższej jakości sprzedawanych drewnianych parkietów z dębowych desek podłogowych, na wiele z nich udzielamy gwarancji, która może obowiązywać nawet przez 30 lat od daty zakupu! Jako producent zapewniamy o ich wieloletniej żywotności – to rozwiązanie na pokolenia, którego właściwości można z powodzeniem odnawiać poprzez odpowiednie zabiegi mechaniczne lub maszynowe (cyklinowanie). 

Polecamy je do każdego wnętrza, również do pomieszczeń, w których zastosowano ogrzewanie montowane bezpośrednio pod posadzką. Kładziemy nacisk także na ceny i staramy się, żeby proponowane artykuły były jak najtańsze przy zachowaniu jak najlepszych parametrów. W ten sposób udowadniamy, że nawet tanie produkty mogą być dobre.

Pielęgnacja drewnianych dębowych desek podłogowych

Dostarczamy wyłącznie solidne, trwałe i wytrzymałe wyroby, jednak mimo to zdecydowanie warto je pielęgnować w prawidłowy sposób. Jak wobec tego dbać o podłogę z dębu lub jesionu, np. szarą lub białą (bieloną), żeby zapewnić jej maksymalną żywotność i estetykę? 

Mycie powierzchni parkietu powinno obejmować najpierw dokładne zamiatanie drobinek pyłów, po czym można sięgnąć po mopa z płaską końcówką, posługując się preparatem odpowiednio dobranym pod kątem danego materiału. Z kolei, aby uniknąć zarysowań, na nogi krzeseł, stołów i innych mebli, które są przesuwane po posadzce, powinno się założyć miękkie podkładki.

Profesjonalne doradztwo i montaż dębowych desek podłogowych dla Twojego domu oraz firmy. Jeśli potrzebujesz fachowców, którzy zajmą się ich ułożeniem – mamy takich w naszej firmie! Skorzystaj z kompleksowej oferty i przekonaj się, że warto współpracować z doświadczonymi specjalistami! Sprawdź proponowane ceny i postaw na najtańsze deski podłogowe z dębu bielonego, które wyróżniają się doskonałymi właściwościami fizycznymi i estetycznymi.

Dębowe deski podłogowe od Prodexpol z Warszawy

Jako doświadczony producent podłóg drewnianych zapewniamy szeroki wybór dębowych desek podłogowych – sprzedajemy zarówno najtańsze i najprostsze, jak i bardziej zaawansowane warianty, które doskonale nadają się do różnych pomieszczeń bez względu na powierzchnię, przeznaczenie i stylistykę wykończenia. 

Gwarantujemy atrakcyjne ceny – można u nas zamówić wysokiej jakości i zarazem tanie deski podłogowe. Klientom ze stolicy proponujemy wizytę w naszym salonie, którego adres to: Warszawa, ul. Brązownicza 7A. Chętnie doradzimy przy wyborze odpowiednich desek z dębu bielonego i innego rodzaju oraz dopasujemy do nich listwy przypodłogowe.

Zapraszamy do kontaktu!