Deski podłogowe - tanie deski podłogowe, parkiet dąb bielony

Prezentowane zdjęcia podłóg są poglądowe

Produkowane wyłącznie z naturalnego surowca deski podłogowe wyróżniają się szeroką gamą odcieni, poczynając od bardzo jasnych (bielonych) nadających się np. do nowocześnie, minimalistycznie urządzonych wnętrz, a kończąc na ciemniejszych pasujących m.in. do stylu rustykalnego. Deski z tego gatunku drewna prezentują się bardzo efektownie. Ponadto mają właściwości jonizacyjne i przyczyniają się do utrzymania odpowiedniego mikroklimatu we wnętrzach. Podłogi drewniane z dębu są także antystatyczne (nie przyciągają kurzu), dzięki czemu nadają się do pomieszczeń, w których mieszkają alergicy. Właściwość ta sprawia też, że łatwo utrzymać je w czystości.

Pozyskane z tego drzewa drewno jest bardzo szlachetnym i wytrzymałym materiałem. Wykonane z niego materiały, dostępne są u nas w wielu różnorodnych wybarwieniach i wzorach, dzięki czemu możesz stworzyć niezwykle efektowną posadzkę drewnianą. Chętnie doradzimy Ci przy wyborze odpowiednich desek z dębu oraz dopasujemy do nich listwy przypodłogowe.

Szeroki wybór wysokiej jakości drewnianych desek podłogowych

Jako doświadczony i obecny na rynku od lat producent dostarczamy drewniane deski podłogowe dębowe i jesionowe najwyższej jakości. Proponujemy szeroki wybór kolorów, m.in. białe i szare, które w każdej wersji prezentują się wyjątkowo elegancko. Wyróżniają się uniwersalnością zastosowania – z powodzeniem można je układać w pomieszczeniach mieszkalnych, firmowych czy użyteczności publicznej. Doskonale nadają się do dużych i małych wnętrz wykończonych w dowolnej stylistyce – łatwo można je dopasować do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym, nowoczesnym, rustykalnym, glamour i wielu innych. O ich wszechstronności świadczy również fakt, że nadają się na ogrzewanie podłogowe.

Drewniane deski z dębu i jesionu, których jesteśmy producentem, na każdym etapie są przygotowywane w profesjonalny sposób. Powstają ze starannie wyselekcjonowanych, wysokogatunkowych surowców o najlepszych parametrach fizycznych i wizualnych, a następnie podlegają fachowej obróbce pod okien wykwalifikowanych specjalistów z naszego zespołu. Wykończenie obejmuje m.in. olejowanie lub lakierowanie przy zastosowaniu dobrej jakości preparatów, co przekłada się doskonałe właściwości estetyczne, poprawia ich parametry higroskopijne i związane z przewodzeniem ciepła, a także zwiększa wytrzymałość i przedłuża żywotność. Dzięki temu nasze wyroby dostępne w kolorach m.in. białym i szarym jeszcze lepiej nadają się na ogrzewanie popularnie zwane podłogówką.

Ponieważ jesteśmy przekonani co do najwyższej jakości sprzedawanych drewnianych desek podłogowych dębowych i jesionowych, na wiele z nich udzielamy gwarancji, która może obowiązywać nawet przez 30 lat od daty zakupu! Jako producent zapewniamy o ich wieloletniej żywotności – to rozwiązanie na pokolenia, którego właściwości można z powodzeniem odnawiać poprzez odpowiednie zabiegi mechaniczne lub maszynowe (cyklinowanie). Polecamy je do każdego wnętrza, również do pomieszczeń, w których zastosowano ogrzewanie montowane bezpośrednio pod posadzką.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze wyroby? Jednym z aspektów przemawiających za proponowaną ofertą jest jej ogromna różnorodność. W asortymencie znajdują się m.in. białe i szare drewniane deski podłogowe z dębu oraz jesionu, które wyróżniają się uniwersalnością zastosowania i piękną estetyką. Atrakcyjne wizualnie są zresztą wszystkie wyroby, które dostarczamy jako producent niezależnie od kolorystyki. Ich zastosowanie we wnętrzu daje efekt elegancji, klasy i szlachetności, dlatego cieszą się szczególną popularnością we pomieszczeniach klasycznych, choć równie dobrze prezentują się w nowoczesnych przestrzeniach, a także wszędzie tam, gdzie zamontowano ogrzewanie bezpośrednio pod posadzką.

Deski dębowe czy jesionowe – co wybrać?

W naszej ofercie znajdują się drewniane deski podłogowe, do których wykonania służy dąb oraz jesion. To dwa różne materiały, dlatego zasadne jest pytanie o wybór jednego z nich. Aby na nie odpowiedzieć, opiszmy poszczególne aspekty obu rodzajów. Jeśli chodzi o wytrzymałość i trwałość, trudno zauważyć jakiekolwiek różnice – w obu przypadkach można liczyć na wieloletnią trwałość, oczywiście pod warunkiem prawidłowej pielęgnacji. Jako producent dajemy tego pełną gwarancję bez względu na to, czy zamówisz szare, białe, czy jakkolwiek inaczej wybarwione materiały.

Kolejna kwestia to antystatyczność, którą również w podobnym stopniu zapewniają drewniane deski podłogowe zarówno dębowe, jak i jesionowe. Oba typy gwarantują korzystny wpływ na mikroklimat we wnętrzu poprzez odpowiednie regulowanie wilgoci – obniżanie lub podwyższanie jej wartości w zależności od potrzeb w danym momencie. Także pod względem zastosowania pod ogrzewanie oba gatunki nadają się znakomicie. Tym, co odróżnia je od siebie, jest natomiast wygląd – jesionowe wersje są bardziej różnorodne w tym zakresie, choć samo usłojenie i wykończenie to oczywiście kwestia gustu. Podsumowując rozważania, można stwierdzić, że jakościowo wybór dębu lub jesionu zależy tylko od gustu, a kluczową kwestią jest estetyka. Jako producent dębowej deski podłogowej zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego stawiamy na szeroką i różnorodną ofertę, na którą można liczyć w naszym sklepie.

Pielęgnacja drewnianych desek podłogowych

Dostarczamy wyłącznie solidne, trwałe i wytrzymałe wyroby, jednak mimo to zdecydowanie warto je pielęgnować w prawidłowy sposób. Jak wobec tego dbać o podłogę z dębu lub jesionu, np. szarą lub białą, żeby zapewnić jej maksymalną żywotność i estetykę? Mycie powierzchni powinno obejmować najpierw dokładne zmiatanie drobinek pyłów, po czym można sięgnąć po mopa z płaską końcówką, posługując się preparatem odpowiednio dobranym pod kątem danego materiału. Z kolei, aby uniknąć zarysowań, na nogi krzeseł, stołów i innych mebli, które są przesuwane po posadzce, powinno się założyć miękkie podkładki.

Jako producent drewnianej deski dębowej i jesionowej na ogrzewanie podłogowe zapewniamy najwyższą jakość i solidność wykonania, która przekłada się na wielopokoleniową trwałość. Zamów i przekonaj się o tym osobiście!

Jeśli potrzebujesz fachowców, którzy zajmą się ich ułożeniem – mamy takich w naszej firmie! Skorzystaj z kompleksowej oferty!