O desce dębowej podłogowej

O desce dębowej podłogowej

Drewniane dodatki i elementy wystroju nigdy nie wychodzą z mody. Są na tyle uniwersalne, że pasują niemal do każdego wnętrza - świetnie się prezentują i przyciągają wzrok naturalnym pięknem. Takie atuty ma też dębowa deska podłogowa - efektowna, trwała i nadal chętnie wykorzystywana w polskich domach. Sprawdź, jakie ma zalety!

Wiele wzorów

Myli się ten, kto uważa, że deska dębowa zawsze wygląda tak samo. Występuje w wielu odcieniach, dzięki czemu można ją łatwo dopasować do mebli czy framug okiennych. Bywa błyszcząca lub matowa. Zróżnicowane są także wzory - jedne mają bardziej widoczną, naturalną strukturę drewna, inne mniej. Decydując się na deskę dębową należy też pamiętać, że nie ma dwóch identycznych desek i każda będzie wyglądać inaczej co wynika z natury drewna. Jeśli więc chcemy przybliżyć się do natury wybierzmy dębową deskę podłogową.

Efektowna i naturalna

Odpowiednio dopasowana podłoga dębowa sprawdza się w rustykalnych, ale też w nowoczesnych wnętrzach i ma wielu zwolenników nie tylko ze względu na to, jak się prezentuje.

Podłoga z naturalnej deski dębowej jest:

Niektóre modele można montować na instalacji ogrzewania podłogowego. Ich zakup to inwestycja na lata i przyjemność użytkowania każdego dnia.

Jak dbać?

Mitem jest, że drewniane podłogi szybko się niszczą i trzeba je często wymieniać lub po paru latach demontować. Odpowiednio zadbane mogą służyć nawet kilku pokoleniom. Wystarczy pamiętać, by deski podłogowe myć specjalnie przeznaczonymi do tego preparatami - pielęgnacyjnymi i czyszczącymi. Tego typu zabiegi pozwolą im zachować piękny wygląd. Ponadto deski dębowe łatwo odnowić - wystarczy je odpowiednio zeszlifować i ponownie pokryć lakierem lub olejem. Nie musisz więc wymieniać podłogi, by znowu cieszyć się jej blaskiem!

Postaw na jakość

Tylko wysokogatunkowe produkty sprawią, że Twoja podłoga będzie naprawdę wytrzymała. Dlatego przy wyborze należy zwrócić uwagę na to, jak drewno jest przygotowane do eksploatowania i czy nie ma skaz oraz uszkodzeń. W naszej ofercie znajdziesz podłogi najwyższej jakości. Mamy wieloletnie doświadczenie i proponujemy tylko to, co najlepsze - dębowe deski gotowe do intensywnego użytkowania!

Dla kogo?

Efektowny dąb na podłodze, to ozdoba i dopełnienie każdego eleganckiego wnętrza. Pasuje też do przytulnych, wiejskich domków. Imponujące wrażenie robi także w niewielkich mieszkaniach. Jest przeznaczony głównie dla osób, które cenią solidne, tradycyjne materiały i lubią prostotę, ale w najlepszym wykonaniu. Jeśli zaliczasz się do tego grona, zapraszamy do naszych salonów w Warszawie, gdzie dostępna jest deska dębowa w wielu wariantach. Pracownicy sklepów z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.