Inspiracja naturą – podłoga z litego drewna

Inspiracja naturą – podłoga z litego drewna

Jeśli marzy Ci się drewniana podłoga i szukasz inspiracji, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Przedstawiamy w nim zalety tego typu rozwiązania, prezentując przede wszystkim walory podłogi z litego drewna, która jest naturalnie piękna, oryginalna i wytrzymała. Sprawdź, dlaczego warto w nią zainwestować!

Zawsze modne

Pomimo zmieniających się trendów drewno jest materiałem od wieków wykorzystywanym do tworzenia wyjątkowych wnętrz. Żadna posadzka nie jest tak efektowna, jak lita deska, na której widoczne są charakterystyczne słoje. Można z niej stworzyć unikatowe kompozycje, które pasują do wielu stylów, między innymi:

Drewniane podłogi są nie tylko uniwersalne, ale przede wszystkim zawsze modne. Jeżeli zostały starannie wykonane, można się nimi cieszyć przez wiele lat, nawet jeśli w międzyczasie modyfikujesz wystrój. 

Wyjątkowo wytrzymałe

Trwałość to jedna z tych zalet, która sprawia, że drewno jest jednym z najchętniej wykorzystywanych materiałów do tworzenia podłóg. Wybierane są do tego specjalne gatunki, takie jak dąb, który jest twardy i odporny na uszkodzenia. W naszej ofercie znajdziesz go w wielu wersjach, także śnieżnobiałej. Możesz więc dobrać odcień odpowiedni do Twojego wnętrza. Poza tym proponujemy podłogi jesionowe i egzotyczne, wykonane między innymi z merbau, które są równie wytrzymałe. 
Istotne jest to, że w odróżnieniu od typowych parkietów podłoga z litego drewna może być częściej cyklinowana i odnawiana, dzięki czemu będziesz z niej korzystać przez długi czas – zarówno Ty, jak i kolejne pokolenia! Proponowane przez nas produkty mogą być zabezpieczone olejowoskiem, który nie tylko chroni, ale też daje naturalny efekt. 

Szlachetny materiał

Przy projektowaniu wnętrz najważniejsza jest jakość wykorzystywanych materiałów i produktów. Warto w nie zainwestować, by osiągnąć oczekiwany efekt. Lite deski uznawane są za szlachetne, dlatego wiele osób decyduje się na nie, chcąc stworzyć klimatyczną i niepowtarzalną aranżację. Drewno sprawia, że pomieszczenia są bardziej przytulne i wyróżniają się niewymuszoną elegancją. Zachęcamy do tego, by zapoznać się z naszymi realizacjami. Ich różnorodność pokazuje, jak wiele możliwości daje ten materiał. Sprawdź, co proponujemy i stwórz wyjątkowy wystrój w Twoim domu!

Dlaczego warto?

Poza walorami estetycznymi podłogi z litego drewna są naturalne, a tym samym przyjazne dla człowieka. Z przyjemnością się je nie tylko ogląda, ale też po nich chodzi. Poza tym są antystatyczne – nie przyciągają kurzu, więc idealnie nadają się dla alergików. Stanowią również doskonałą izolację zarówno przed zimnem, jak i przed hałasem. Świetnie się prezentują oraz są praktyczne i łatwe do czyszczenia.

Najlepszy wybór

Oferowane przez nas lite podłogi to produkty najwyższej jakości, które dodadzą blasku aranżowanym przez Ciebie wnętrzom. Zainteresowanych wyceną zapraszamy do kontaktu. Mamy wieloletnie doświadczenie i cieszymy się zaufaniem klientów. Z przyjemnością doradzimy Ci najlepsze rozwiązania!