Dąb Parkiet Mix Lakier 10x70x490 - 65zł

Dąb Parkiet Mix Lakier 10x70x490 - 65zł

Drewniana podłoga ładnie się prezentuje, jest trwała i praktyczna. Jej wykonanie staje się możliwe przy użyciu parkietów dąb, których sprzedaż i montaż w Warszawie proponujemy. Jeżeli zależy Państwu na eleganckiej i praktycznej posadzce na lata, nasza oferta spełni te wymagania. Asortyment obejmuje warstwowy materiał lakierowany i klejony do podłoża, który ma gładką strukturę i może być wykorzystany w przypadku ogrzewania podłogowego.

Eleganckie parkiety z dębu na pokolenia

Od wieku drewniane parkiety są synonimem elegancji. Drewno pozyskiwane z dębu to ponadczasowy materiał, który łączy pożądane właściwości estetyczne i funkcjonalne. Cieszy się dużą popularnością i jest chętnie wybierany przez Polaków. Jego szlachetność idzie w parze z wszechstronnym przeznaczeniem, ponieważ oferowane rozwiązania można z powodzeniem dopasować do różnych przestrzeni. Polecamy je niezależnie od tego, czy mają pokryć posadzkę w niewielkim domu jednorodzinnym z klasycznymi wnętrzami, czy w dużym, nowoczesnym biurze.

Głęboki kolor i niepowtarzalne usłojenie powodują, że pod względem wizualnym parkiet dąb spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Trudno o lepszy materiał, jeżeli zależy Państwu na uzyskaniu efektu elegancji i wytworności. Co jednak istotne, nasze produkty są na tyle uniwersalne, że da się je z powodzeniem wkomponować również we wnętrza o innej stylistyce niż klasyczna. Ich zastosowanie pozytywnie wpłynie na obiór przestrzeni bez względu na to, czy została zaprojektowana w stylu nowoczesnym, rustykalnym, retro, skandynawskim czy jakimkolwiek innym.

Parkiet z dębu – synonim klasy i wytrzymałości

Salon, sypialnia, korytarz, biuro, lokal usługowy – parkiet dąb można polecić do każdego wnętrza niezależnie od jego przeznaczenia i powierzchni. Podłoga, którą jako producent wykonujemy z tego drewna, wykazuje znakomitą odporność na zarysowania, uderzenia i innego typu zniszczenia. To powoduje, że warto zarekomendować ją nawet w pomieszczeniach podlegających intensywnej eksploatacji, np. biurach, w których pracuje wiele osób czy lokalach usługowych uczęszczanych przez licznych klientów.

Wymieniając zalety, którymi wyróżnia się dostępny w naszej ofercie parkiet dąb montowany w Warszawie i sprzedawany w całej Polsce przez naszą firmę, warto wspomnieć o wytrzymałości na wilgoć. Dzięki niej materiał może być stosowany również w jadalni czy pokoju dla dziecka. Z kolei reprezentatywny design pozwala na użycie go w salonie, biurze prezesa, korytarzu i innych miejscach, w których prezencja ma szczególnie istotne znaczenie.

Fakt, że każde drewno ma inne usłojenie, powoduje, iż parkiet dąb zawsze jest niepowtarzalny. Jeżeli zależy Państwu na oryginalności, rekomendujemy to rozwiązanie. Jedyna w swoim rodzaju posadzka pozwoli na odmienienie wnętrza pod względem zarówno estetycznym, jak i funkcjonalnym. Polecamy nasze produkty również z tego względu, że powstają z najlepszych surowców. W zależności od potrzeb istnieje możliwość kupna podłogi bądź zlecenia też montażu – obszarem, na którym prowadzimy działalność, jest miasto Warszawa.

SUPER PROMOCJA - 65 zł

Dębowy parkiet zróżnicowanej kolorystyce stanowi ponadczasowy i uniwersalny rodzaj pokrycia podłogowego, które sprawdzi się w tradycyjnych i nowoczesnych wnętrzach. Podłoga występuje w wersji fabrycznie lakierowanej bez faz.

Charakterystyka: 

- Gatunek drewna  -  dąb
- Dostępne klasy drewna  -  mix
- Rodzaj  -  parkiet warstwowy 
- Wykończenie  -  lakier
- Dostępne struktury  -  gładka
- Fazowane krawędzie  -  nie
- Sposób montażu  -  klejona do podłoża
- Nadaje się na ogrzewanie podłogowe  -  tak

Rozmiar:

Grubość  -  10 mm
Szerokość  -  70 mm
Długość  -  490 mm
Grubość warstwy wierzchniej - 4 mm

Ceny netto