Mat-Deska Dąb Biały 04

Mat-Deska Dąb Biały 04
Mat-Deska Dąb Biały 04
Deski podłogowe
Zamów wycenę

Prezentowany model deski pasuje do różnorodnych pomieszczeń. Sprawdzi się w kuchni, jadalni, salonie, sypialni.  Biała podłoga z widoczną, naturalną strukturą drewna dębowego, wykończona olejowoskiem – to świetna baza dla mebli, wyposażenia, dodatków utrzymanych w różnych klimatach i stylach aranżacyjnych. Posadzka przeznaczona jest do nowoczesnych i tradycyjnych wnętrz. Dodatkowo bielony dąb optycznie powiększa, rozjaśnia i odświeża wnętrze.

Deska bielona dębowa – w jakich stylach i aranżacjach sprawdzi się naturalna podłoga?

Biel w klasycznym wydaniu odznacza się różnymi odcieniami, takimi jak mleczny, kredowy, porcelanowy, alabastrowy, delikatnie kremowy, szarobiały czy kość słoniowa. W ostatnich latach bielona podłoga z naturalnego dębu zdobyła uznanie konsumentów, którzy chcieli odmiany dla ciemnych tonacji posadzki, która przez długi czas dominowała w prywatnych wnętrzach.

Popularność białych podłóg wynika również z ich neutralnego charakteru. Można je łączyć z wyposażeniem zarówno na zasadzie harmonii, jak i kontrastu. Doskonale współgrają z jasnymi, kolorowymi oraz czarnymi dodatkami. W monochromatycznym wnętrzu wystarczy zastosować różnorodne faktury, aby wzbogacić i ożywić aranżację.

Drewno naturalne bielone idealnie pasuje do minimalistycznych, skandynawskich i rustykalnych przestrzeni oraz  prowansalskich aranżacji pomieszczeń. Jednakże brak przeciwwskazań, by deski znalazły zastosowanie również w przestrzeniach glamour, nowoczesnych czy vintage.

Deska Mat Dąb Biały 04 – uniwersalna posadzka do wielu wnętrz

Inspiracje pochodzące z chłodnej Skandynawii skłoniły Polaków do wyjścia poza utarte schematy. Naturalny bielony dąb doskonale sprawdza się w mniejszych pomieszczeniach, poszerzając wizualnie przestrzeń i nadając jej otwartości.

Podłoga świetnie odnajdzie się w sypialni. Jeśli preferujesz romantyczny styl, biały dąb może stanowić delikatne tło, które tworzy przytulną oazę zachęcającą do relaksu. Możesz dobrać do niego łóżko, szafy i komodę w podobnym odcieniu, a całość urozmaicić przyjemnymi pastelowymi tkaninami i dekoracjami.

Ten uniwersalny odcień podłogi dobrze sprawdzi się również w przestronnym salonie. Taka aranżacja przypadnie do gustu minimalistom, którzy cenią sobie otwarte i jasne przestrzenie pełne naturalnego światła. 

Deska bielonego dębu utrzymana w odcieniu śnieżnobiałym, z widoczną strukturą drewna i wykończona olejowaniem z pewnością optycznie powiększy niewielką  przestrzeń w skali mikro.

Taka podłoga również do kuchni i jadalni wniesie  delikatność i świeżość, nadając im nowoczesny i przyjemny wygląd. Jasna posadzka odbija światło, co przyczynia się do lepszego oświetlenia pomieszczeń, co szczególnie jest ważne w pomieszczeniach, w których przygotowuje się jedzenie.

Bielona podłoga dębowa – postaw na deski od renomowanego producenta

Lubisz naturalne materiały i elegancki minimalizm? Bielona podłoga stanowi neutralne tło, które pozwala na tworzenie kontrastów z wyposażeniem, kolorowymi akcentami lub dekoracjami. Jasna Mat-Deska Dąb Biały 04 ma zdolność optycznego powiększania przestrzeni, doskonale odbijając światło i tworząc wrażenie większego pomieszczenia.

Posadzka o takiej tonacji umożliwia swobodniejsze dobranie dodatków niż w przypadku posadzek o barwie ciemniejszej. Znakomitym pomysłem jest wprowadzenie kontrastu – czyli zastosowanie mebli o głębszym odcieniu, dla których podłoga stanie się efektownym tłem.

Charakterystyka: 

- Deska dębowa,
- Olejowana,
- Szczotkowana,
- Fazowane krawędzie,
- Klejona do podłoża,
- Nadaje się na ogrzewanie podłogowe.