Mat-Deska Dąb Śnieżno-Biały 05 bielona

Mat-Deska Dąb Śnieżno-Biały 05
Mat-Deska Dąb Śnieżno-Biały 05
Deski podłogowe
Zamów wycenę

Jeżeli masz przed sobą wykończenie nowoczesnego wnętrza, to z pewnością chcesz, aby wykorzystane materiały doskonale komponowały się z wyjątkowym stylem pomieszczeń oraz czarnymi i białymi akcentami, które dominują we współczesnych meblach. Białe deski podłogowe wykonane z dębu to idealne rozwiązanie, dzięki któremu Twój dom nabierze wyjątkowego charakteru. Jednolity kolor bielonej posadzki kontrastuje z ciemnymi elementami, jednocześnie uzupełniając się z jasnymi, dlatego stanowi dobry wybór do niemal każdego nowoczesnego salonu.

Dębowa deska bielona – idealne podkreślenie wyszukanego stylu

Decydując się na zakup oferowanych przez nas materiałów na posadzki, masz pewność, że otrzymasz towar, który skutecznie podkreśli gustowny wystrój wnętrza Twojego domu. Wykonana z dębu podłogowa deska bielona to stylowe wykończenie podłogi w salonie, kuchni czy jadalni, ale w razie potrzeby świetnie sprawdzi się w niemal każdym pomieszczeniu. Kolor parkietów powoduje, że słabo oświetlone pokoje mogą sprawiać wrażenie znacznie jaśniejszych. Jednocześnie białe panele podkreślają widoczność słojów w drewnie, uwypuklając ich wyjątkową, naturalną fakturę.

Warto także zwrócić uwagę na to, jak trwałym materiałem jest dąb. Deska podłogowa biała będzie odporna na wypaczenia, pęknięcia i obluzowania za sprawą swoich właściwości mechanicznych. Duża odporność na wilgoć oraz wszelkiego rodzaju odkształcenia wynikające z obciążeń to niewątpliwa zaleta, dzięki której warto wybrać ten rodzaj surowca podczas wykańczania podłogi. Bielona powierzchnia na drewnie dębu powstaje w wyniku nałożenia dodatkowej warstwy na uprzednio przygotowane drewno, dzięki czemu jest ono dodatkowo odporne na zabrudzenia oraz wpływ wody.

Naturalny materiał doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach, ponieważ może zostać wykorzystany nawet wtedy, gdy planujesz wykonanie ogrzewania podłogowego. Biała deska podłogowa z dębu szybko się nagrzewa, a jednocześnie wydajnie oddaje ciepło do otoczenia, co pozwala uniknąć zbyt wysokiej temperatury mogącej uszkodzić drewno. Połączenie tej technologii i wysokiej jakości surowca wybranego do ułożenia posadzki z dębu to dodatkowe wsparcie w przeciwdziałaniu wypaczeniom mającym miejsce w przypadku przedostania się wilgoci. Mokre plamy na podłodze błyskawicznie wyschną, a szanse, że woda przeniknie przez szczeliny do wnętrza paneli, są znacznie zredukowane.

Sprawdzony producent desek podłogowych z dębu

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą białych parkietów i wyboru najlepszych produktów do wykończenia pomieszczeń. Warto zaufać naszemu asortymentowi i przekonać się, że to, czego potrzebuje Twój salon, to bielona podłogowa deska. Dąb gwarantuje trwałość przez wiele lat i estetyczny wygląd. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i znaleźć najlepsze materiały na posadzki do nowego domu lub siedziby firmy.

Śnieżno biała podłoga z widoczną, naturalną strukturą drewna dębowego, wykończona olejowoskiem. Podłoga przeznaczona jest do nowoczesnych wnętrz w stylu skandynawskim i glamour. Dodatkowo biały kolor optycznie powiększa, rozjaśnia i odświeża wnętrze.

Charakterystyka: 

  • Kolekcja  -  mat-deska
  • Gatunek drewna  -  dąb
  • Wykończenie  -  olej
  • Struktura  -  szczotkowana 
  • Fazowane krawędzie  -  tak
  • Sposób montażu  -  klejona do podłoża
  • Nadaje się na ogrzewanie podłogowe  -  tak