Pro Deska Dąb Champagne

Pro Deska Dąb Champagne

Posadzka jest kluczowym elementem każdego pomieszczenia. Podłoga w dużej mierze decyduje o estetyce, funkcjonalności i komforcie użytkowania wnętrza, dlatego warto inwestować w materiały i produkty z górnej półki. Znajdą je Państwo w naszej ofercie, czego przykładem jest prezentowana deska podłogowa dąb natur, której montaż klienci z Warszawy i okolic mogą zlecić naszej firmie. Z kolei sprzedaż jest skierowana do zainteresowanych z dowolnego zakątka Polski – zapewniamy sprawną i bezpieczną wysyłkę na terenie całej Polski.

Sprzedaż i montaż desek podłogowych dąb natur
Stawiamy na wysoką jakość i jako bezpośredni producent proponujemy podłogi podlegające dokładnej weryfikacji. Upewniamy się, że stosowane rozwiązania gwarantują dobre parametry fizyczne i atrakcyjny design, a ich cena jest korzystna – dopiero wówczas włączamy je do asortymentu. Deski podłogowe dąb natur spełniają te wymagania, a do tego wyróżniają się uniwersalnym zastosowaniem – doskonale pasują zarówno do klasycznych wnętrz mieszkalnych, jak i nowoczesnych pomieszczeń użytkowych, np. biur czy lokali usługowych.

Zdajemy sobie sprawę, że jednym z najważniejszych aspektów, które wpływają na solidność, trwałość, wytrzymałość i estetykę podłogi, jest jakość surowca użytego do produkcji. Z tego względu sięgamy wyłącznie po starannie wyselekcjonowane drewno, z którego powstają nasze deski podłogowe dąb natur. W zależności od indywidualnych potrzeb mogą Państwo zdecydować się wyłącznie na ich kupno bądź powierzyć nam również montaż na terenie Warszawy i w okolicach. Zapewniamy profesjonalne efekty i precyzję wszystkich wykonywanych czynności.

Uniwersalne deski podłogowe na pokolenia
Co decyduje o tym, że klienci uznają, iż podłoga dąb natur jest dobrym wyborem? Trwałość to jeden z ważnych argumentów, który za tym przemawia. Twardość i odporność naszych desek na naciski oraz zniszczenia mechaniczne sprawia, że nawet przez kilkadziesiąt lat zachowują swoją estetykę i doskonałe właściwości fizyczne. Tym samym świetnie nadają się do wykorzystania w pomieszczeniach podlegających intensywnemu użytkowaniu, takich jak np. zakłady pracy, placówki edukacyjne czy firmy usługowe.

Mamy świadomość, że wymagania klientów są bardzo różne, dlatego oferujemy podłogę w wielu wersjach. W zależności od oczekiwań można zamówić deski dąb natur w wariancie warstwowym lub wykonane z litego drewna, o wykończeniu surowym, lakierowym albo olejowym i strukturze gładkiej bądź szczotkowanej. Ponadto istnieje możliwość frezowania kupionego materiału podłogowego. Bez względu na wybrany wariant dajemy gwarancję wysokiej jakości i solidności wykonania.

Kładziemy nacisk również na estetykę naszych podłóg dąb natur. Dobrze wiemy, że Warszawa jest miastem, w którym wymagania rynkowe są wyjątkowo wysokie, a design ma szczególnie duże znaczenie, w związku z czym każdy produkt dostępny w ofercie projektujemy z maksymalną starannością i troską o estetykę. Jeżeli więc poszukują Państwo trwałych, wytrzymałych, ładnych i uniwersalnych desek podłogowych, serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

Dębowa deska podłogowa o naturalnej jednolitej kolorystyce stanowi ponadczasowy i uniwersalny rodzaj pokrycia podłogowego, które sprawdzi się w tradycyjnych i nowoczesnych wnętrzach. Podłoga występuje w wersji fabrycznie lakierowanej i olejowanej, a także surowej do ręcznego lakierowania lub olejowania.

Dębowa podłoga o subtelnym, stonowanym wyglądzie z wyraźnie widoczną strukturą drewna. Champagne to podłoga, który ma za zadanie lekko rozjaśnić surowe, naturalne dębowe drewno.Podłoga ma uniwersalne zastosowanie, i pasuje do każdego wnętrza. Idealna zarówno do dużych salonów jak i małych pokoi sypialnych

Charakterystyka: 

- Deska dębowa
- Lakierowana
- Szczotkowana
- Fazowane krawędzie
- Klejona do podłoża
- Nadaje się na ogrzewanie podłogowe