Prodexpol - podłogi drewniane
PL EN
Zamów wycenę

O firmie

Ponad 90 lat doświadczenia !!!

Początki firmy sięgają 1920 roku, kiedy to powstał zakład stolarski z siedzibą w Wyszogrodzie. Stolarnia zajmowała się produkcją użytkowych wyróbów z drewna oraz wyposażenia obiektów sakralnych. W 1993r., wraz z rozpoczęciem produkcji podłóg drewnianych, firma została przekształcona w spółkę cywilną, a następnie w roku 2004 w spółkę kapitałową.

 Prodexpol historia firmy

Nasza firma to wiodący na rynku producent parkietu oraz deski podłogowej. Podstawową działalnością zakładu jest produkcja podłóg drewnianych. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanne dążenie do rozwoju i podniesienia jakości oferowanych produktów, pozwoliło nam na zdobycie pozycji lidera na krajowym rynku materiałów podłogowych. Dzięki zautomatyzowanej produkcji oraz wielomiesięcznego procesu sezonowania drewna, gotowy wyrób uzyskuje wilgotność oraz dokładność obróbki zgodną z normą europejską PN-EN 13226.

 

Prodexpol magazyn surowców

W naszym salonie firmowym w Warszawie, oferujemy możliwość zakupu wraz z montażem parkietów,
desek podłogowych, tradycyjną klepkę, mozaikę przemysłową i płaską w gatunkach dąb, jesion, buk, klon oraz drewno egzotyczne. Podłogi dostępne są w wersji fabrycznie lakierowanej, olejowanej lub barwione. Dla klientów którzy poszukują podłóg o najwyższej odporności na ścieranie, oferujemy surową, tradycyjną klepkę i deskę podłogową do ręcznego lakierowania lub olejowanie.

Posiadamy także bogatą ofertę drewnianych drzwi wewnętrznych, obejmującą ponad 500 wzorów. Wykonane z naturalnego drewna, solidne i wytrzymałe, dały satysfakcję z zakupu niejednemu naszemu klientowi.

Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanne dążenie do rozwoju i podniesienia jakości oferowanych produktów,
pozwoliło nam na zdobycie pozycji lidera na krajowym rynku podłóg drewnianych. W ostatnim czasie, otrzymaliśmy wiele nagród i certyfikatów, będący potwierdzeniem obsługi z zachowaniem najwyższych standardów.

Drewno używane do produkcji, pochodzi od sprawdzonych dostawców, pozyskiwane zgodnie z zasadami zarządzania zasobami naturalnymi. Wszystkie oferowane przez nas wyroby, posiadają stosowne atesty i certyfikaty, potwierdzające ich najwyższą jakość.

.

Kompleksowa obsługa...

Naszym klientom, zapewniamy montaż podłóg, schodów, listew i drzwi wewnętrznych. Jako jedni z nielicznych, stosujemy profesjonalną austriacką chemię budowlaną. Współpracujemy z najlepszymi, profesjonalnymi firmami parkieciarskimi, posiadającymi specjalistyczny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie wsparte licznymi certyfikatami.

Prodexpol montaż parkietów

.

Inspiracje...

Jeżeli szukają Państwo ciekawych pomysłów, rozwiązań i inspiracji na wykonanie podłogi drewnianej, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oferujemy fachowe doradztwo, które okaże się niezbędne przy wyborze interesujących Państwa produktów.

Od lat podłogi drewniane są naszą pasją. Z zaangażowaniem dążymy do perfekcji, wciąż udoskonalając nasze rozwiązania. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, specjalnie dla Państwa, stworzyliśmy ciekawy profil na facebooku.

Czekamy na Państwa w mieście Warszawa - zachęcamy do odwiedzenia zarówno naszego salonu, jak i galerii. Czeka na Państwa szeroka i różnorodna oferta wyrobów drewnianych. Z pewnością znajdą Państwo pośród niej coś dla siebie !

.

Certyfikaty i nagrody...

Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanne dążenie do rozwoju i podniesienia jakości oferowanych produktów, 
pozwoliło nam na zdobycie pozycji lidera na krajowym rynku podłóg drewnianych.

W tym czasie otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień, będących potwierdzeniem obsługi z zachowaniem najwyższych standardów.

Nieustannie wdrażamy nowe standardy i technologie. Nasze sukcesy zostały zauważone i nagrodzone w licznych konkursach
ogłaszanych przez organizacje branży drzewnej i biznesowej. Ostatnio otrzymane wyróżnienia to:

                                    


Drewno używane do produkcji, pochodzi od sprawdzonych dostawców, pozyskiwane zgodnie z zasadami zarządzania zasobami naturalnymi.
Wszystkie oferowane przez nas wyroby, posiadają stosowne atesty i certyfikaty, potwierdzające ich najwyższą jakość.

Podłogi drewniane wykonane są z naturalnego drewna bez konieczności użycia toksycznych wypełniaczy stosowanych przy produkcji
sztucznych paneli podłogowych. Nasze podłogi posiadają wszystkie atesty i zostały dopuszczone do użytku na terenie Unii Europejskiej.

                           

Wspieramy...

Wspieramy wydarzenia sportowe oraz akcje charytatywne. Każdego roku czynnie uczestniczymy w zbiórce na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Część naszego dochodu przekazywana jest także na fundacje dzieciom, wsparcie wydarzeń sportowych, dokarmianie zwierząt oraz wiele innych akcji humanitarnych. W ostatnim czasie, przystąpiliśmy również do akcji "karta dużej rodziny". Każda zarejestrowana rodzina uzyska u nas dodatkowy rabat w wysokości -5% na cały asortyment. Serdecznie zapraszamy !