Merbau - deska podłogowa, parkiet w promocji Warszawa

Merbau

Wśród dziesiątek gatunków drewna często trudno jest wybrać najlepsze warianty do wykończenia wnętrz. Zarówno poszukując idealnego materiału na posadzkę w wystawnych gmachach firmy w Warszawie, jak i decydując się na remont mieszkania czy domu na wsi, warto postawić na najlepsze rozwiązania. Właśnie takim jest deska podłogowa Merbau. Egzotyczny materiał prezentuje się doskonale oraz gwarantuje trwałość na wiele lat. Zapoznając się z ofertą naszego sklepu, można znaleźć parkiet w promocji oraz wiele innych atrakcyjnych okazji. Zachęcamy do zapoznania się z właściwościami fantastycznego materiału na posadzki!

Elegancka i wytrzymała deska podłogowa Merbau na parkiet

Kolorystyka i właściwości mechaniczne indonezyjskiego drewna Merbau szczególnie predysponują je do wyrobu ekskluzywnych podłóg i parkietów w pomieszczeniach reprezentacyjnych w budynkach użyteczności publicznej i domach prywatnych. Głęboki brązowy kolor drewna rozjaśniony złotymi cętkami podkreśla dostojność miejsca i doskonale współgra z nowoczesnym wyposażeniem. Podłoga długo zachowuje pełne walory estetyczne, gdyż drewno Merbau posiada wyjątkową stabilność wymiarową i jest twarde, a więc bardzo odporne na ścieranie i wgniecenia.

Wybór prezentowanego materiału na posadzkę to doskonała inwestycja, która przez wiele lat będzie zachwycać wyglądem. Trwały materiał świetnie sprawdza się w gabinetach czy kancelariach, gdzie podkreśla elegancki charakter wnętrz oraz stanowi niezaprzeczalne świadectwo wyszukanego gustu właściciela. Parkiet Merbau, który można otrzymać w Warszawie, idealnie pasuje do wyszukanych wystrojów łączących w sobie ciepłe barwy mebli wykonanych ze skóry i stali. Deska podłogowa z egzotycznego drewna jest warta zakupu, a korzystając z atrakcyjnych promocji, można nabyć materiały do wykończenia wnętrz w atrakcyjnej cenie.

Charakterystyka: 

- Kolekcja  -  podłogi egzotyczne
- Gatunek drewna  -  merbau
- Dostępne klasy drewna  -  natur / selekt
- Rodzaj  -  deska podłogowa z litego drewna
- Wykończenie  -  surowa / lakier
- Dostępne struktury  -  gładka
- Fazowane krawędzie  -  tak / nie
- Sposób montażu  -  klejona do podłoża
- Nadaje się na ogrzewanie podłogowe  -  nie

Szeroki wybór wymiarów pozwala bez trudu znaleźć idealną deskę podłogową do każdego pomieszczenia. Dostępne rozmiary:

Grubość  -  15 mm
Szerokość  -  90 / 120 / 140 mm
Długość  -  300 - 1500 mm

Stylowy parkiet Merbau do każdego wnętrza

Oferta naszego sklepu skierowana jest zarówno do osób remontujących lub wykańczających własne domy czy mieszkania, jak i do przedsiębiorców, którzy marzą o tym, by wnętrze placówki firmy stało się doskonałą wizytówką. Każdy z tych przypadków to idealna okazja, by przekonać się, jak świetnym wyborem będzie deska podłogowa Merbau. Niejedna promocja pozwoli Ci zakupić duże ilości paneli na parkiet w atrakcyjnej cenie, jednak nawet bez nich jesteśmy w stanie zagwarantować atrakcyjną cenę dostarczanych produktów.

Zachęcamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji, rozwiać wszelkie wątpliwości i dowiedzieć się więcej o fantastycznym materiale, jakim jest parkiet z egzotycznego drewna.