Mozaika Przemysłowa Teak

Mozaika Przemysłowa Teak

W czasach, kiedy łatwo jest otrzymać setki gatunków drewna do wykończenia podłogi, bardzo często można mieć trudności z wyborem najlepszego materiału. Dobór struktury, koloru, gęstości i wielu innych parametrów bywa czasochłonny, dlatego warto postawić na asortyment polecany przez specjalistów. Przykładowo, planując wykończenie kuchni, jadalni czy łazienki, doskonałym rozwiązaniem będzie mozaika przemysłowa. Teak, czyli drewno teczyny, sprawdzi się w tym wypadku idealnie. Surowiec jest wytrzymały, a jednocześnie świetnie prezentuje się w postaci małych klepek o atrakcyjnym wyglądzie.

Teak przemysłowy gwarancją jakości

Solidne i atrakcyjne wizualnie drewno może zostać wykorzystane w wielu miejscach. Ze względu na swoją słabą przepuszczalność wody stanowi praktyczny materiał na posadzkę w kuchni, łazience, saunie czy w innych pomieszczeniach narażonych na pojawienie się dużej ilości wilgoci. Z tego powodu klejenie klepek do podłogi może zajmować sporo czasu, jednak po wykonaniu tego zadania efekt będzie trwały i odporny na uszkodzenia. Teak przemysłowy ułożony w mozaikę zachwyca zarówno swoim estetycznym wyglądem, jak i zapachem, który według wielu osób zbliżony jest do aromatu garbowanej skóry.

Materiał cechuje się wyjątkową fakturą, co można zauważyć, przyglądając się dokładniej nieregularnym słojom o różnej szerokości oraz gładkich, falistych kształtach. Ta nierównomierność sprawia, że każda posadzka wyłożona mozaiką będzie jedynym w swoim rodzaju wzorem, wyróżniającym Twój dom. Teak przemysłowy przyciąga wzrok swoim kolorem oraz podkreśla wyszukany gust właściciela. Niewielkie klepki w wielu odcieniach świetnie sprawdzą się w mieszkaniach, ale także biurach i gabinetach, często odwiedzanych przez najróżniejszych gości.

Drewno teczyny jest twarde, ale jednocześnie elastyczne, dzięki czemu posadzka wytrzyma przez wiele lat. Z tego powodu warto wybrać ten materiał, przygotowując podłogę w często eksploatowanych pomieszczeniach. Deski są odporne na pękanie, a także wszelkie zmiany kształtu i rozmiaru, jakie mogą nastąpić w wyniku ciągłej pracy klepek. Mozaika przemysłowa z teaku jest często wybierana podczas wykańczania biur i kancelarii, a także bibliotek oraz muzeów.

Wytrzymała podłoga z egzotycznego drewna – teak przemysłowy

Zapewniamy, że dostarczane przez nas materiały to drewno doskonałej jakości, dzięki któremu wykonana posadzka zachowa swoją trwałość przez wiele lat. Zachęcamy do kontaktu oraz wyboru najlepszych klepek do kuchni, łazienki czy jadalni. Mozaika przemysłowa z teaku jest w zasięgu ręki!

Wysoka odporność na wilgoć oraz niepowtarzalny jasnobrązowy kolor to cechy charakterystyczne podłóg teakowych. Bez wątpienia jest to najlepsze rozwiązanie dla kuchni, łazienki czy sauny.

- Pochodzenie - Indonezja
- Twardość średnia, Stabilność b.wysoka
- Wykończenie - surowy

Dostępne rozmiary:

Rozmiary: 15 mm
Szerokość - 20 / 30 mm
Długość - 200 / 300 mm