Mozaika Przemysłowa Merbau

Mozaika Przemysłowa Merbau

Zdajemy sobie sprawę, że każde biuro, gabinet czy dowolne inne pomieszczenia użyteczności publicznej zasługują na wykończenie materiałami najwyższej jakości. Mozaika przemysłowa Merbau to idealne rozwiązanie, łączące w sobie stylowy wygląd oraz ogromną odporność na zużycie. Egzotyczne drewno doskonale sprawdza się w każdej sytuacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Eleganckie drewno Merbau – mozaika przemysłowa do nowoczesnych wnętrz

Kolorystyka i właściwości mechaniczne indonezyjskiego drewna Merbau szczególnie predysponują je do wyrobu ekskluzywnych podłóg i parkietów w pomieszczeniach reprezentacyjnych w budynkach użyteczności publicznej i domach prywatnych. Głęboki brązowy kolor drewna rozjaśniony złotymi cętkami podkreśla dostojność miejsca i doskonale współgra z nowoczesnym wyposażeniem. Podłoga długo zachowuje pełne walory estetyczne, gdyż drewno Merbau posiada wyjątkową stabilność wymiarową i jest twarde, a więc bardzo odporne na ścieranie i wgniecenia.

Mozaika przemysłowa ma wiele zalet, które sprawiają, że jest tak chętnie wybieranym wzorem na posadzki. Charakterystyka: 

- Kolekcja  -  podłogi egzotyczne
- Gatunek drewna  -  merbau
- Dostępne klasy drewna  -  natur
- Rodzaj  -  mozaika podłogowa z litego drewna
- Wykończenie  -  surowa 
- Dostępne struktury  -  gładka
- Fazowane krawędzie  -  nie
- Sposób montażu  -  klejona do podłoża
- Nadaje się na ogrzewanie podłogowe  -  tak

Powyższy zestaw cech sprawia, że przemysłowa mozaika Merbau ma wszystko, czego potrzeba, by idealnie nadawać się do większości wnętrz. 

Idealne wykończenie biura i salonu – mozaika przemysłowa Marbau

Warto skorzystać z naszej fantastycznej oferty i przekonać się, jak doskonałą inwestycją jest drewno podłogowe Merbau. Mozaika przemysłowa imponuje swoją trwałością, a jednocześnie zachwyca klasycznym wyglądem w odcieniu egzotycznego materiału. Zapraszamy do kontaktu i wyboru najlepszych desek na parkiety!