Parkiety - Jodełki

Prezentowane zdjęcia podłóg są poglądowe

 

Oferujemy parkiety, które ze względu na twardość i sprężystość stanowią doskonały surowiec do wykończenia posadzki w domu. Pokryte lakierem lub olejem, dostępne w wielu dekorach, pozwalają stworzyć piękne podłogi dębowe. Świetnie prezentują się jako kontrastowe tło do mebli w pomieszczeniach urządzonych w różnych stylach – od tradycyjnych po nowoczesne. Jasne i ciemniejsze odcienie oraz wyraziste włókna naszych produktów ułatwiają ich dobór do danego wnętrza.

Posadzka wykonana z tego naturalnego materiału jest zawsze dobrym i uniwersalnym rozwiązaniem. Dostępne w ofercie parkiety są proste w montażu. Cechują się przy tym wieloletnią trwałością, którą można wydłużyć poprzez regularne ich konserwowanie. Z racji swoich antystatycznych właściwości są też idealne dla alergików.

Parkiety jodełki czyści się głównie na sucho przez odkurzanie, a większe zabrudzenia usuwa szmatką, którą wcześniej należy lekko zwilżyć.

Jeśli podobają się Ci nasze propozycje, ale szukasz wsparcia w wyborze, służymy fachową poradą! Możesz także zlecić nam ich fachowy montaż – zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy ułożą każdy wzór! Już dziś skorzystaj z naszej oferty!