Zmywanie Podłóg Olejowanych Eukula Care-emulsion

Zmywanie Podłóg Olejowanych Eukula Care-emulsion

PRZEZNACZENIE
Produkt przeznaczony do mieszania z wodą i do stosowania w trakcie standardowego czyszczenia posadzek drewnianych i korkowych zabezpieczonych impregnującymi systemami olejowymi i olejo-woskowymi utwardzanymi w procesie oksydacji lub UV. Nie zaleca się stosowania na powierzchnie zabezpieczone systemami powłokowymi (twarde woski dekoracyjne, lakiery, oleje powłokowe). Dla posadzek bielonych zalecane jest użycie euku care emulsion white.

WYDAJNOŚĆ
Do wiadra wypełnionego 10 litrami wody należy dolać ok. 0,1-02 l preparatu. 1l preparatu wystarcza na ok.5-10 standardowych wiader używanych w trakcie czyszczenia.

PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI
Przed czyszczeniem za pomocą roztworu euku care emulsion z wodą, powierzchnie podłogi należy dokładnie zamieść miękką szczotką lub odkurzyć odkurzaczem przy użyciu ssawki z miękkim włosiem, usuwając kurz i luźne zabrudzenia.

ZASADY APLIKACJI PRODUKTU
Należy pamiętać, że pierwsze czyszczenie za pomocą preparatu i wody jest możliwe po pełnym utwardzeniu olejów zabezpieczających, czyli po upływie przynajmniej 7 dni od zakończenia ich aplikacji. Do wiadra wypełnionego ciepłą wodą (o maksymalnej temperaturze 30 w ilości 10 litrów należy dodać preparat w ilości od 100 do 200 ml. Zwiększanie stężenia roztworu poprzez dodawanie większej ilości preparatu niż zalecana nie podnosi efektywności czyszczenia. Po zamoczeniu i nasączeniu w roztworze płaskiego mopa należy go
intensywnie odsączyć. Posadzkę należy czyścić półsuchym mopem, przecierając jej powierzchnię zdecydowanymi ruchami.