Drewno- Deski, Kantówki, Listwy, Legary...

 Deski, kantówki, Legary
Deski, kantówki, Legary

Proponujemy drewno konstrukcyjne wysokiej jakości, które przydaje się przy realizacji najróżniejszych inwestycji. Deska strugana czy kantówka z drzewa, jakim jest świerk, doskonale sprawdzi się np. podczas budowy elementów małej architektury lub tworzenia części wyposażenia wnętrz. Używa się ich m.in. do budowania altan, szopek narzędziowych, wykonania poręczy lub własnych mebli (również ogrodowych) czy półek wieszanych.

Podobnie może być wykorzystana listwa sosnowa, która łatwo poddaje się obróbce. Wałki wykonane z tego surowca świetnie się spisują jako części stelaży lub służą do wytwarzania kołków łączących inne elementy drewniane. Grubsze z nich zdają egzamin w formie drążków do wieszania ubrań.

 Listwy wykończeniowe
Listwy wykończeniowe

Dostępne tu listwy wykończeniowe mogą zostać zastosowane jako ochrona ściennych naroży i maskowanie łączeń różnych powierzchni. Proponujemy około 100 pozycji, które pomogą dopełnić urządzaną przestrzeń w wymarzony sposób. Jeśli zaś w naszym asortymencie nie ma produktów odpowiadających konkretnym potrzebom – chętnie podejmiemy się zadania przygotowania określonego wzoru według dostarczonego projektu. Możliwości w tym zakresie są niemal nieograniczone – między innymi na tym polega czar drewna, niezależnie, czy jest ono sosnowe, czy ze świerka.

 Deska podłogowa
Deska podłogowa

Drewniane podłogi to marzenie wielu osób. Zamontowanie ich jest dobrą metodą na ocieplenie wnętrza i nadanie mu ponadczasowej elegancji. Deska podłogowa sosnowa, ze świerku czy modrzewia nie tylko pięknie się prezentuje, ale też gwarantuje znakomitą izolację akustyczną. Prezentowane produkty są starannie selekcjonowane i opracowywane, dzięki czemu klient otrzymuje gotowe do położenia elementy. Należy przy tym pamiętać, że do prawidłowego montażu będzie potrzebne stosowne drewno konstrukcyjne, w tym przypadku – legary.

 Sztachety
Sztachety do ogrodzeń

Jeśli marzycie Państwo o drewnianym płocie – proponowane tu sztachety ogrodzeniowe będą jego doskonałym uzupełnieniem. Takie ogrodzenie nie tylko pomaga chronić zwierzęta domowe przed ucieczką, a mienie przed niepowołanymi osobami. Stanowi również niebanalną ozdobę ogrodu i domu. Zróżnicowane, naturalne wzory dobrze korelują z różnymi stylami wykończenia elewacji. Używając sztachet ogrodzeniowych, można osłonić też balkon czy taras lub dowolną inną przestrzeń na podwórku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy nie tylko podłogi czy drzwi. W prezentowanym katalogu znajdziecie Państwo szeroki wybór produktów, w tym m.in. drewno konstrukcyjne, czyli np. deski i kantówki strugane ze świerku oraz listwy podłogowe czy wałki sosnowe. Możecie Państwo również wyszukać gotowe elementy, takie jak poręcze do domu czy przestrzeni firmowej, a także sztachety ogrodzeniowe. Zachęcamy do przyjrzenia się dostępnym tu rozwiązaniom.

Jakie drewno konstrukcyjne jest dostępne w naszej ofercie?

Zadbaliśmy o to, by w katalogu znalazły się wyroby najwyższej jakości. Stawiamy wyłącznie na certyfikowane drewno różnych gatunków. Kupując je u nas, macie Państwo pewność, że wybieracie produkty pochodzące z upraw, na których racjonalnie gospodaruje się zasobami. Jakie artykuły są dostępne w tej kategorii?

Dlaczego warto wybrać drewno?

Pozyskane ze świerku, modrzewia czy sosny drewno strugane ma wiele zalet. Uniwersalność surowca, z którego wykonuje się szereg różnych kantówek i listew podłogowych czy mniej standardowe elementy, jak wałek sosnowy – to jedna strona medalu. Druga to ponadczasowość i niebanalna elegancja tego materiału. Czy to sztachety ogrodzeniowe, czy poręcze, będą się pięknie prezentować w każdej przestrzeni. Do tego cechują się wysoką trwałością i można je skutecznie odnowić. Dlatego już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.